http://soswprzem.pl/wp-content/uploads/2017/09/MG_0150-Copy.jpg
http://soswprzem.pl/wp-content/uploads/2018/04/inaczej_2018.jpg
http://soswprzem.pl/wp-content/uploads/2017/04/MG_3156.jpg
http://soswprzem.pl/wp-content/uploads/2017/03/IMG_20170310_120356.jpg
http://soswprzem.pl/wp-content/uploads/2017/03/Podkarpacki-Mityng-Pywacki-Olimpia-d-Specjalnych-w-Kolbuszowej-2.jpg
http://soswprzem.pl/wp-content/uploads/2017/03/Nasi-zawodnicy-na-meczu-Resovii-1.jpg
http://soswprzem.pl/wp-content/uploads/2017/03/IMG_0129-1.jpg
http://soswprzem.pl/wp-content/uploads/2017/03/IMG_0014-1.jpg
http://soswprzem.pl/wp-content/uploads/2017/03/DSCN5624-2.jpg
http://soswprzem.pl/wp-content/uploads/2017/03/IMG_0334.jpg
http://soswprzem.pl/wp-content/uploads/2017/03/DSC09688.jpg

Pobiegnij z Gladiatorem Test Coopera

Pobiegnij z Gladiatorem Test Coopera już na stałe wpisał się w kalendarium imprez sportowo-rekreacyjnych Ośrodka i jest wizytówką naszej placówki i UKS Gladiator
w mieście Przemyśl. W środę 31 maja 2017 r. odbyła się 3 edycja tej imprezy biegowej.
W tym roku do testu przystąpiło ponad 150 uczestników, uczniów, rodziców, nauczycieli
i opiekunów. Przedsięwzięcie współfinansowane zostało ze środków UM Przemyśl. Tegoroczne biegi przeprowadziliśmy na nowym obiekcie sportowym naszego Ośrodka, boisku szkolnym.

Otwarcie imprezy należało do maluchów z oddziałów przedszkolnych SOSW nr1. Ta niezwykle barwna, pogodna grupa, pełna kosmicznej energii dała wspaniały pokaz swoich możliwości. Mając na uwadze wiek naszych najmłodszych reprezentantów, wspieranych przez liczną grupę rodziców i opiekunów, przygotowaliśmy dla nich połówkę testu Coopera tj. 6 minut. Ich niespożyte siły, wola walki, nieustępliwość wprawił w osłupienie i zachwyt wszystkich obecnych. Wielu z tych młodych biegaczy bez najmniejszych problemów pokonałaby pełen wymiar czasowy testu czyli 12 minut. Wielkie Brawa!!!

Wspaniały bieg grup przedszkolnych zaraził swoją energią pozostałych startujących. Po raz kolejny biegacze nie zawiedli, jak również wspaniali kibice, uczniowie, nauczyciele, którzy wspierali gorącym dopingiem wszystkich uczestników. Brawo Wy J Podsumowując wyniki Testu Coopera zawodnicy pokonali ponad 180 km, a najlepsi byli w stanie przebiec w ciągu 12 minut dystans 3200 m.

Podobnie jak w latach poprzednich naszą imprezą bierzemy udział w IX Tygodniu Sportu dla Wszystkich, w ramach którego rozgrywany jest XXIII Sportowy Turniej Miast
i Gmin. Ta ogólnopolska akcja w założeniu ma aktywizację ruchową jak największej liczby osób, dzieci i młodzieży. W tym roku próbujemy powtórzyć sukces z dwóch ostatnich lat kiedy zajęliśmy I miejsce.

Pobiegnij z Gladiatorem Test Coopera cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród naszych uczniów, społeczności lokalnej, mieszkańców miasta Przemyśl. To nie tylko bieg ale przede wszystkim wspaniała zabawa, w której wszyscy bez względu na swoje słabości, niepełnosprawności czy dysfunkcje mogą poczuć się wyjątkowo. Frekwencja  podczas kolejnych edycji imprezy, zadowolenie i uśmiech na twarzach uczestników utwierdzają nas, organizatorów w przekonaniu że, podejmowane działania i realizowane projekty sportowo-rekreacyjne w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr1 mają właściwy kierunek.

Niezmiennie od lat podczas organizacji imprezy Pobiegnij z Gladiatorem Test Coopera możemy liczyć na wsparcie finansowe i rzeczowe sponsorów. Wielkie podziękowania składamy na ręce:

  • Masarnia B.J. Nieścior
  • Jacek Rafa Auto Handel
  • Transbet

Patronat medialny nad imprezą objął Portal Przemyski J

 

Dziękujemy i do zobaczenia za rok!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *