http://soswprzem.pl/wp-content/uploads/2017/09/MG_0150-Copy.jpg
http://soswprzem.pl/wp-content/uploads/2018/04/inaczej_2018.jpg
http://soswprzem.pl/wp-content/uploads/2017/04/MG_3156.jpg
http://soswprzem.pl/wp-content/uploads/2017/03/IMG_20170310_120356.jpg
http://soswprzem.pl/wp-content/uploads/2017/03/Podkarpacki-Mityng-Pywacki-Olimpia-d-Specjalnych-w-Kolbuszowej-2.jpg
http://soswprzem.pl/wp-content/uploads/2017/03/Nasi-zawodnicy-na-meczu-Resovii-1.jpg
http://soswprzem.pl/wp-content/uploads/2017/03/IMG_0129-1.jpg
http://soswprzem.pl/wp-content/uploads/2017/03/IMG_0014-1.jpg
http://soswprzem.pl/wp-content/uploads/2017/03/DSCN5624-2.jpg
http://soswprzem.pl/wp-content/uploads/2017/03/IMG_0334.jpg
http://soswprzem.pl/wp-content/uploads/2017/03/DSC09688.jpg

I Mistrzostwa Szkoły w Bowlingu

Dzięki uprzejmości pana Adama Kulpy –właściciela Klubu Bowlingowego Japa, UKS Gladiator oraz Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego nr 1 mogliśmy podjąć się zorganizowania I Mistrzostw Szkoły w Bowlingu.

I tak 20 lutego 2018 r o godz.15.00 rozpoczęły się nasze zmagania z kręglami. W zawodach brało udział 28 zawodników podzielonych na 9 grup.

Impreza bardzo udana  – zwycięzcy poszczególnych grup otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy.

Kolejna edycja już w przyszłym roku.

Grupa I

 

Imię i nazwisko

 

Liczba punktów

 

Miejsce

 

Dudziak Aleksandra

 

100

 

I

 

Gierowska Justyna

 

90

 

II

 

Pawliszak Emma

 

88

 

III

Grupa II

 

Imię i nazwisko

 

Liczba punktów

 

Miejsce

 

Huk Gabriela

 

69

 

III

 

Król Patrycja

 

83

 

I

 

Szylar Katarzyna

 

81

 

II

Grupa III

 

Imię i nazwisko

 

Liczba punktów

 

Miejsce

 

Hanas Emilia

 

69

 

II

 

Tomków Aleksandra

 

68

 

III

 

Wojdyła Agnieszka

 

90

 

I

Grupa IV

 

Imię i nazwisko

 

Liczba punktów

 

Miejsce

 

Guziec Kamila

 

81

 

I

 

Wojdyła Katarzyna

 

76

 

II

 

Wojdyła Barbara

 

62

 

III

 

Wojdyła Iwona

 

36

 

IV

 

 

Grupa V

 

Imię i nazwisko

 

Liczba punktów

 

Miejsce

 

Domański Jakub

 

97

 

I

 

Wojdyła Natalia

 

73

 

III

 

Wojdyła Paweł

 

80

 

II

Grupa VI

 

Imię i nazwisko

 

Liczba punktów

 

Miejsce

 

Droń Paweł

 

98

 

I

 

Słodki Gabriel

 

29

 

III

 

Szmyd Jakub

 

83

 

II

Grupa VII

 

Imię i nazwisko

 

Liczba punktów

 

Miejsce

 

Czajka Krzysztof

 

94

 

I

 

Grzegorzak Jakub

 

55

 

II

 

Kisiel Wiktor

 

44

 

III

Grupa VIII

 

Imię i nazwisko

 

Liczba punktów

 

Miejsce

 

Grzegorzak Bartłomiej

 

76

 

I

 

Wojdyła Bogdan

 

56

 

III

 

Wojdyła Beata

 

64

 

II

Grupa IX

 

Imię i nazwisko

 

Liczba punktów

 

Miejsce

 

Milkelburg Waldemar

 

63

 

III

 

Płaza Andrzej

 

82

 

I

 

Wróbel Paweł

 

74

 

II

 

 

   

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *